Zrównoważony rozwój

Społeczna odpowiedzialność

Zrównoważony rozwój oraz ochrona środowiska mają dla nas fundamentalne znaczenie i w naszych codziennych działaniach nieustannie bierzemy te kwestie pod uwagę! Podejmujemy liczne inicjatywy, które są wyrazem naszej odpowiedzialności społecznej oraz ekologicznej.

Dowiedz się, co robimy, aby chronić nasze otoczenie.

Zrównoważony rozwój oraz ochrona środowiska mają dla nas fundamentalne znaczenie, dlatego w naszych codziennych działaniach kierujemy się właśnie tymi zasadami!

Wierzymy, że ochrona środowiska oraz zrównoważony rozwój nie zaczynają się i nie kończą na produkcie. Dlatego patrzymy szerzej - starannie dobieramy dostawców i surowce, a także dbamy o ograniczenie transportu. Wykorzystujemy warzywa oraz owoce, które uprawiane są w pobliżu naszych fabryk, bez użycia szklarnii. Stale zmniejszamy emisję dwutlenku węgla, a także wykorzystujemy energię słoneczną do zasilania naszych mroźni.

W naszych produktach wykorzystujemy również surowce rybne z certyfikatem zrównoważonego rybołóstwa MSC - oznacza to, że połowy nie zagrażają naturalnym siedliskom ryb.